Nabídka zaměstnání, na které byste nikdy dobrovolně nenastoupili

Nabídka zaměstnání, na kterou byste nikdy nenastoupili - video
Autorem Kristina F

Nabídka zaměstnání, které byste zaručeně ihned odmítli, ale když zjistíte, že čas strávený se společníkem je k nezaplacení, možná se na to podíváte jinak. K tomuto videu není třeba více napovídat, podívejte se sami. 🙂

Nevidíte titulky?

Nabídka zaměstnání - titulky pomůcka

Všichni takovou mámu nemáme, ale…

Vím, že všichni jste takovou mámu neměli, ale pořád se tou vysněnou můžete stát vy pro vaše dítě a to za to stojí. Vím, že chybějící láska a zájem rodičů, je bolestný, ale není třeba se tím trápit, vždycky máme možnost volby. Možnost být lepší, možnost se poučit, možnost se vyvarovat, možnost si tvořit vlastní pravidla a hranice. 

Nechápejme to, jako styl, ale jako smysl života, vždyť neexistuje příručka, kde by stálo: takhle to přesně má být. Tvoříme si vlastní rodinu, budujeme si vlastní život a nikdo by neměl být hoden toho, aby nás za naše činy někdo soudil. Aby nám někdo určoval, co a jak máme dělat.

Umíš říct MÁM TĚ RÁD/A?

Ano existují normy a zákony, ty bychom měli dodržovat, ale mohli bychom si alespoň trošku začít vážit i druhých. Například prodavačky za pultem, i když je protivná den co den, usmějte se na ni a zeptejte se, jak se má? Naučte se znovu usmívat a umět říct MÁM TĚ RÁD i bez důvodu.

Máte-li mámu, která jeví alespoň nějaký zájem o vás a vaši rodinu, pak ji zavolejte nebo napište jen tak SMSku a řekněte ji „mám tě rád/a“. Jsou to jen tři obyčejná slova, ale znamenají velmi mnoho, jednou může nastat den, kdy budete chtít tyto tři slova vyslovit a už nebude moci.

Když jsem měl 20 let, myslel jsem si, že můj otec je idiot. Když jsem měl 30 let, občas jsem si myslel, že má docela pravdu. Když mi bylo 40 let, tak jsem si myslel, že to byl celkem moudrý chlap. A když jsem měl 50 let, řekl jsem si: kdyby tu tak byl a poradil mi!  Tomáš Baťa

Přidat komentář