První omalovánky k vytisknutí zdarma na přání Davídka a Jakuba

Omalovánky k vytisknutí - Spiderman a Cars
Autorem Kristina F

A je to tady! První omalovánky k vytisknutí na přání hned dvou chlapců. Jakub si u nás objednal omalovánky zdarma s motivem Spiderman, a druhé přání je maminky tříletého Davídka o omalovánky auťáka McQueena z pohádky Cars.

Níže si tedy můžete vybrat celkem z 20-ti omalovánek zdarma, stačí si je jen stáhnout a vytisknout. Budu ráda, když nám vymalované obrázky zašlete zpět. Pochlubte se kreativitou svých dětí, a my jim vždy připravíme speciální článek, kde jejich obrázky publikujeme.

Omalovánky k vytisknutí ZDARMA

Jak stáhnout omalovánky, abyste si je mohli vytisknout?
1) Klikněte na vybraný obrázek, a počkejte až se vám otevře v novém okně
2) Na obrázek klikněte pravým tlačítkem myši, a zvolte „Uložit obrázek jako“
3) Zapamatujte si, KAM ve vašem počítače jste si obrázek uložili 🙂

Omalovánky – Spiderman

Omalovánky Spiderman 1Omalovánky Spiderman 2Omalovánky Spiderman 3Omalovánky Spiderman 4Omalovánky Spiderman 5Omalovánky Spiderman 6Omalovánky Spiderman 7Omalovánky Spiderman 8Omalovánky Spiderman 9Omalovánky Spiderman 10

Vytvoříme vám omalovánky na přání!

Děti milují spoustu postaviček z různých pohádek a každý by chtěl právě tu svou. Na Kouzelné Výchově máme omalovánek hodně, takže pokud jste ty vaše oblíbené zatím nenašli, prohlédněte si určitě také naše další omalovánky! V případě, že ani tam nebudou, napište nám o jaké omalovánky mají vaše děti zájem, a pak už se můžete těšit, až se v Kouzelné Výchově objeví.

Omalovánky – Cars

Omalovánky Cars 1Omalovánky Cars 2Omalovánky Cars 3Omalovánky Cars 4Omalovánky Cars 5Omalovánky Cars 6Omalovánky Cars 7Omalovánky Cars 8Omalovánky Cars 9Omalovánky Cars 10

Líbí se vám výběr omalovánek k vytisknutí?

Pokud se Vám omalovánky z Kouzelné Výchovy líbí, budeme rádi, když o nich řeknete také svým přátelům a známým. Odkaz jim můžete zaslat e-mailem nebo přes chat na Skypu či WhatsAppu, případně odkaz prosím umístěte na svůj Twitter nebo Facebook a pošlete tak barevnou zábavu o kus dál, čímž své známé a přátele velmi potěšíte a nám tím trošku pomůžete 🙂 Děkujeme!

Přidat komentář