#7 Omalovánky k vytisknutí zdarma – Omalovánky pro děti

7# Omalovánky k vytisknutí zdarma – Omalovánky pro děti
Autorem Kristina F

Tahle dětská zábava je nekonečná, každé dítě velmi rádo maluje. Hlavně tehdy, kdy začne pastelky teprve poznávat a zjišťuje, co vše ty zázračné věcičky umí zabarvit. Určitě rychle objeví, že pastelka maluje na podlahu, zdi nebo na vaši milovanou bílou komodu, co vám doma zdobí předsíň. Takže abychom společně zabránili tomu, aby mělo vaše dítě nutkání pomalovat již zmíněné věci, připravili jsme vám a zejména vašim dětem různé omalovánky, které si můžete naprosto zdarma stáhnout a následně vytisknout.

Omalovánky pro děti stačí vytisknout na jakékoliv tiskárně, a pak už si jen užívat zábavu na papíře. Budu ráda, když nám vymalované obrázky zašlete zpět. Pochlubte se kreativitou svých dětí, a my jim vždy připravíme speciální článek, kde jejich obrázky publikujeme.

Omalovánky k vytisknutí ZDARMA

Jak stáhnout omalovánky, abyste si je mohli vytisknout?
1) Klikněte na vybraný obrázek, a počkejte až se vám otevře v novém okně
2) Na obrázek klikněte pravým tlačítkem myši, a zvolte „Uložit obrázek jako“
3) Zapamatujte si, KAM ve vašem počítače jste si obrázek uložili 🙂

omalovánky v hlavěomalovánky v hlavěomalovánky v hlavěomalovánky v hlavěomalovánky v hlavěomalovánky v hlavěomalovánky v hlavěomalovánky v hlavě

Vytvoříme vám omalovánky na přání!

Děti milují spoustu postaviček z různých pohádek a každý by chtěl právě tu svou. Na Kouzelné Výchově máme omalovánek hodně, takže pokud jste ty vaše oblíbené zatím nenašli, prohlédněte si určitě také naše další omalovánky! V případě, že ani tam nebudou, napište nám o jaké omalovánky mají vaše děti zájem, a pak už se můžete těšit, až se v Kouzelné Výchově objeví.

Líbí se vám výběr omalovánek k vytisknutí?

Pokud se Vám omalovánky z Kouzelné Výchovy líbí, budeme rádi, když o nich řeknete také svým přátelům a známým. Odkaz jim můžete zaslat e-mailem nebo přes chat na Skypu či WhatsAppu, případně odkaz prosím umístěte na svůj Twitter nebo Facebook a pošlete tak barevnou zábavu o kus dál, čímž své známé a přátele velmi potěšíte a nám tím trošku pomůžete 🙂 Děkujeme!

Přidat komentář

Komentářů: 2

  • Pohádka v hlavě je naprosto povedený kousek, krásně znázorěny emoce a ukázka toho, že bez nich to zkrátka nejde. Díky za malůvky už tisnkeme 🙂