Omalovánky k vytištění zdarma pro kluky i holky

Omalovánky k vytištění zdarma pro kluky i holky
Autorem Kristina F

Občas přijdou dny, kdy je škaredé počasí nebo jsou děti nemocné, a zabavit je bývá docela nelehký úkol. Přináším proto oblíbené omalovánky k vytištění zdarma, tentokrát z pohádek Ledové království (Frozen) a Velká šestka (Big Hero). Omalovávání dětem pomáhá trénovat pozornost i jemnou motoriku. Malování také pomáhá rozvíjet myšlení, dítě poznává nové kombinace barev. Osvojuje si rovněž správný úchop pastelky a samozřejmě se malováním příjemně zabaví.

Níže si můžete vybrat z 20 omalovánek zdarma, stačí si je jen stáhnout a vytisknout. Budu ráda, když nám vymalované obrázky zašlete zpět. Pochlubte se kreativitou svých dětí, a my jim vždy připravíme speciální článek, kde jejich obrázky publikujeme.

Omalovánky k vytisknutí ZDARMA

Jak stáhnout omalovánky, abyste si je mohli vytisknout?
1) Klikněte na vybraný obrázek, a počkejte až se vám otevře v novém okně
2) Na obrázek klikněte pravým tlačítkem myši, a zvolte „Uložit obrázek jako“
3) Zapamatujte si, KAM ve vašem počítače jste si obrázek uložili 🙂

Omalovánky – Ledové království (Frozen)

Omalovánky Frozen 1Omalovánky Frozen 2Omalovánky Frozen 3Omalovánky Frozen 4Omalovánky Frozen 5Omalovánky Frozen 6Omalovánky Frozen 7Omalovánky Frozen 8Omalovánky Frozen 9Omalovánky Frozen 10

Vytvoříme vám omalovánky na přání!

Děti milují spoustu postaviček z různých pohádek a každý by chtěl právě tu svou. Na Kouzelné Výchově máme omalovánek hodně, takže pokud jste ty vaše oblíbené zatím nenašli, prohlédněte si určitě také naše další omalovánky! V případě, že ani tam nebudou, napište nám o jaké omalovánky mají vaše děti zájem, a pak už se můžete těšit, až se v Kouzelné Výchově objeví.

Omalovánky – Velká šestka (Big Hero)

Omalovánky Big Hero 1Omalovánky Big Hero 2Omalovánky Big Hero 3Omalovánky Big Hero 4Omalovánky Big Hero 5Omalovánky Big Hero 6Omalovánky Big Hero 7Omalovánky Big Hero 8Omalovánky Big Hero 9Omalovánky Big Hero 10

Líbí se vám výběr omalovánek k vytisknutí?

Pokud se Vám omalovánky z Kouzelné Výchovy líbí, budeme rádi, když o nich řeknete také svým přátelům a známým. Odkaz jim můžete zaslat e-mailem nebo přes chat na Skypu či WhatsAppu, případně odkaz prosím umístěte na svůj Twitter nebo Facebook a pošlete tak barevnou zábavu o kus dál, čímž své známé a přátele velmi potěšíte a nám tím trošku pomůžete 🙂 Děkujeme!

Přidat komentář

Komentářů: 2