3 kroky, jak uspat miminko bez pocitu stresu a vyčerpání

3 kroky, jak uspat dítě, bez pocitu stresu a vyčerpání
Autorem Kristina F

Znáte to, je deset hodin večer a vaše dítě je už po čtvrté vzhůru. Pláče nedá se uklidnit a vy už se cítíte vyčerpaná a zoufalá. Několikrát se také přistihnete, jak pláčete spolu s dítětem. Nosit se nedá, je nakrmené, přebalené, v čistém, bříško ho nebolí a vy křičíte: „pane bože tak co s tebou je?“.

Uspávání trvá hodiny a vám začne připadat, že večery se prodlužují a dny zkracují. Bezesné noci se hromadí a vy začínáte mít pocit, že jste jako máma selhala, protože nedokážete své dítě ani uspat. Nejste schopná poznat, co žádá a upadáte do depresí. Ano jsou mezi námi, rodiče, kteří s tímto nemají problém a jejich dítě spí ukázkově od narození od 20:00h minimálně do 4:00h do rána.

Jak uspat miminko?

Tuto otázku si klade zhruba 25 000 rodičů denně. Rozhodně to není tím, že by tito rodiče byli géniové uměli si poradit s každou situací ani jejich děti nejsou lepší než ty vaše. Každý rodič si potřebuje doma udělat svůj denní plán. A právě o tom, jak na to se dozvíte v úžasném, upřímném a otevřeném průvodci pro rodiče jímž vás provede Milan Studnička z Klubu dovychovaných rodičů. Pokud stejně jako spousta dalších maminek bojujete s večerním uložením do postýlky a následným uspáváním, nezoufejte, Milan má pro vás pár tipů jak na to 🙂

Nenechte si také ujít webinář ZDARMA 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru svých dětí (a co s tím?) kde se dozvíte několik zajímavých tipů i z různých jiných témat ohledně výchovy dětí, a jak hledat řešení problémových situací. Tento webinář probíhá právě dnes, pokud tedy nechcete prošvihnout online vysílání, udělejte si ten čas, a přihlašte se již nyní!

Pro pobavení, a trošku jako provokaci, přikládám pár fotografií mého oblíbeného kamaráda spáče, který usne, kde chce a kdy chce 🙂

pata spí 1

pata spí 2

pata spí 3

pata spí 4

pata spí 5

pata spí 6

Přidat komentář

Komentářů: 4