Pexeso – nová online hra

Autorem Kristina F

Pexeso jako online interaktivní hra zdarma je nyní k dispozici na Kouzelné Výchově! Dejte svým dětem k otestování a napište nám jak se vám líbí!

Pexeso – nově na KV!

Vážení, neskrývám své nadšení. Dalo to hodně práce, ale pexeso je na světě a snad udělá radost i Vám. Jako první téma jsme připravili Pexeso – Divoká Zvířata. Obrázky prošly pečlivým výběrem 🙂 doufáme tedy, že se bude pexeso líbit.

Hra je optimalizovaná jak pro PC a notebooky, tak pro mobilní zařízení jako jsou tablety nebo mobilní telefony. Můžete tedy hrát (tedy spíš Vaše děti, že? ;)) všude tam, kde máte k dispozici připojení na internet.

V případě, že máte nápad na vylepšení nebo najdete nějaký problém (známý též jako „bug“), budeme rádi, když nám napíšete do komentáře pod článkem. Děkujeme.

Zapojte se také!

Pokud se Vám web Kouzelné Výchovy líbí, nebojíte se přidat ruku k dílu a podpořit tak dobrou věc, určitě se nám ozvěte – rádi Vám či Vašim dětem dáme prostor vyjádřit názory formou článků, či kreativitu tím, že nám například můžete pomáhat s přidáváním nových omalovánek nebo výběrem obrázků pro další témata do pexesa. V tomto případě nám ideálně napište přímo na email info@kouzelnavychova.cz

Přidat komentář