Workshop zdarma – Jak zařídit, aby to dětem ve škole šlo?

Workshop zdarma – Jak zařídit, aby to dětem ve škole šlo?
Kristina F
Autorem Kristina F

Vidíte na svém dítěti, že ho škola nebaví? Vnímáte tu nechuť k učení a k povinnostem zároveň? Pozorujete, že je vaše dítě otrávené vždy, když se zeptáte na školu?

Pak je velmi pravděpodobné, že vaše dítě potřebuje pomoc. Pro mnohé školáky je prostě škola otrava, tak to je a jen zřídka se vám dostane vysvětlení. Někteří k tomu mají jasné důvody, jiní školu nesnáší jen tak a ostatním vadí několik věcí, o kterých nemluví. Jedním z těchto důvodů může také být váš přístup či postoj ke škole, k dítěti apod. Asi nikde nedostanete návod, jak dítě donutit, aby jej škola bavila, protože takový návod ani neexistuje.

Každé dítě potřebuje něco jiného, stejně jako lidé všeobecně, a proto na webináři s Katkou Královou dostanete indicie, které vám pomohou naučit se, jak s dítětem pracovat, a ne jak na něj.

Co je online workshop?

Online workshop je video webinář, který trvá přibližně 60 – 90 minut, je zdarma a dostat se na něj můžete jen pomocí přihlášky. Jednoduše zhlédnout jej můžete pouze za poskytnutí vašeho e-mailu.

Přihlásit se můžete pomocí tlačítek a odkazů v tomto článku, Katka vám ihned po přihlášení pošle e-mail s potvrzením a dalšími instrukcemi. V den vysílání pak na e-mail obdržíte unikátní odkaz na web, kde si můžete workshop pustit.

Co se bude na workshopu probírat?

  • Jak to udělat, abyste svoje dítě nemuseli do učení nutit, a přesto mělo skvělé výsledky.
  • Jak včas zařídit, že nebude školu dohánět těsně před vysvědčením a vám v pololetí nepotečou nervy.
  • Jak na to, aby se brzy naučilo poradit si se školními povinnostmi bez vás (a umělo si pak poradit i v životě).

Přidat komentář