Webinář zdarma – Jak na to, aby to dětem ve škole šlo?

Webinář zdarma - Jak na to, aby to dětem ve škole šlo?
Kristina F
Autorem Kristina F

Jste jedni z rodičů, jejichž dítě je školou otrávené a nechce se mu učit? Zapomíná si zapisovat domácí úkoly, nenosí všechny pomůcky? Do školy i ze školy chodí otrávené a do všeho, co se týká školy, jej musíte nutit?  Nebaví vás jim neustále stát za zády a kontrolovat každý jejich krok?

Jste už unavení z neustálého opakování a připomínání? Zažíváte doma situace, kdy padají věty jako: „Co bylo ve škole?“, „Kolik bylo dneska jedniček a kolik pětek?“, „Co bylo k obědu?“ a „Co úkoly máš dneska nějaké?“

Jestli jste alespoň na jednu otázku kývli hlavou nebo odpověděli ano, pak zůstaňte a přečtěte si, o čem bude další nevýchovný webinář. Možná se zdá, že Nevýchova je více zaměřená na děti předškolního věku, nicméně principy a metody, o kterých Katka mluví, lze využít i při komunikaci s puberťáky, kolegy v práci, tchyní, lidmi v okolí, učitelkou ve škole a i s partnerem.

Klub dovychovaných rodičů

Takzvaný puberťák/školák svět vnímá úplně jinak, se svými vrstevníky si tvoří vlastní realitu a my dospělí jsme pro ně v mnoha případech nepochopitelní stejně, jako oni pro nás. Úterní webinář na mnohé otázky odpoví a poskytne vám nový úhel pohledu a nová možná řešení.

S čím rodičům webinář může pomoci?

  • Jak to udělat, abyste svoje dítě nemuseli do učení nutit, a přesto mělo skvělé výsledky
  • Jak včas zařídit, že nebude školu dohánět těsně před vysvědčením a vám v pololetí nepotečou nervy
  • Jak na to, aby se brzy naučilo poradit si se školními povinnostmi bez vás (a umělo si pak poradit i v životě)

Přidat komentář