Webinář zdarma – 1 fígl, který z utahané matky přes noc zase udělá “moji milovanou” maminku

Online webinář zdarma
Kristina F
Autorem Kristina F

Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší a už před příchodem miminka na svět se rodiče začínají obávat, jaké to jejich asi bude. Mnozí budoucí rodiče jsou tak ovlivnění okolím, že ještě než jejich děti na svět přijdou, mají už o nich určitou představu. Vidíme vztekajícího chlapce, který mlátí jiné děti lopatkou po hlavě, a spousta z nás si pomyslí nebo už nahlas řeknou: “No, jestli tohle bude dělat ten náš malý, to se máme na co těšit.”

Proč? Opravdu proč stále od všech něco očekáváme? Vytváříme si představy o lidech, o příbězích, které čteme nebo posloucháme. Stále jsme stejní, jako ti naší mrňouskové, jen v dospělých tělech. Spousta z nás ale trpí, mámy a tátové jsou unavení a vyčerpaní, ale stále se drží hesla: jsem rodič, já musím. Musí to tak ale být? Je rodičovství opravdu taková dřina a odpočinu si, až budou děti samostatné? Já si myslím, že to tak vůbec být nemusí.

Věřím, že mnohé z nás už někdy napadla myšlenka, co takhle vymyslet dobíjení energie rodičům. Ano, bylo by to super, prostě když by už toho bylo na vás moc, napojili byste se na nabíječku a dobili potřebnou energii. Bohužel, o tomhle můžeme dále snít. Existují sice různé relaxační dechová cvičení, meditace apod., ale v dnešní “zrychlené” době na to jednoduše nemáme čas.

Katka z Nevýchovy se svými principy pomohla už v mnoha rodinách. Já sama mám s Nevýchovou ty nejlepší zkušenosti. Díky ní jsem si vytvořila se svým čtyřletým synem báječný vztah, který mnozí nechápou, ale my se navzájem chápeme a to je důležité. V mnoha věcech jsem se utvrdila a mnohé jsem se naučila. Proto se připojuji k Nevýchově a šířím jiný pohled dále mezi vás. Jak už jsem řekla, chcete změnit váš přístup, abyste večer nepadali vyčerpáním z náročné výchovy dětí? Chcete ráno vstávat svěží? Zkuste se tedy podívat na online workshop.

Co se dozvíte?

  • Naučíte se jednoduchý postup, který vám okamžitě pomůže, když se cítíte totálně vyšťavená.
  • Zjistíte, jak můžete být dobrá máma každý den bez přestávky a nemít z toho večer tiky.
  • Objevíte, jak vaše dítě plíživě přichází o sebevědomí, zatímco se o něj pečlivě staráte.

Jste u nás poprvé?

Navštívili jste náš web poprvé a zajímá vás, co je Nevýchova a kdo za ní stojí?

Čtěte zde: Co Nevýchova je a kdo za ní stojí?

Klub dovychovaných rodičů

Předchozí webináře

1. Jak správně reagovat, když vaše dítě něco provede

2. Jak zařídit, aby čištění zubů nebyla jen povinnost

3. Jak z unavené matky přes noc udělat zase spokojenou mámu

4. Jak zvládnout nástup do školky bez slziček

5. Co dělat, když miminko pláče a nedá se uklidnit

Přidat komentář