Webinář zdarma – Jak na to, když dítě nechce půjčovat hračky?

Webinář zdarma – Jak na to, když dítě nechce půjčovat hračky?
Kristina F
Autorem Kristina F

Znáte to taky? Spousta hraček, spousta dětí, ale jen málo těch, které se podělí?  Patří mezi tyto děti i vaše? Pak si nenechte ujít další nově přetočený webinář Nevýchovy, který proběhne už 23. 5. 2017 od 8:00 do 23:59 hodin téhož dne. Katka v tomto díle bude hovořit o sobeckosti dětí, ale také  dospělých, zjistíte, jak jsou na tom vaše děti a uvědomíte si, jak jste na tom vlastně s půjčováním svých věcí vy sami.

Co se na webináři Nevýchovy dozvíte?

Nečekejte s registrací, protože tento webinář vám pomůže:

 • V klidu zvládnout situace, kdy vaše dítě pláče, ječí a rve ostatním hračky z ruky, i když na vás okolí vrhá přísné pohledy.
 • Objevit převratnou věc: Výchovný paradox,kvůli kterému se dítě šprajcuje a nechce se dělit. Nevědomky ho používá většina rodičů.
 • Zbavit se strachu, že ostatní ho nebudou mít rádi, nezapadne do kolektivu a poroste to s ním.
 • Zjistit, jak se v klidu s dítětem domluvit, když se o věci rozdělit nechce, a naučit ho jednu důležitou věc pro budoucnost.

webinář nevýchovy květen 2017

Začněte se změnou už dnes

Zkuste se do doby, než se webinář spustí, nad vašim dítětem zamyslet a více sledovat jeho chování a reakce. Odpovězte si na níže přiložené otázky pěkně pravdivě, a pak se zkuste na chvíli vžít do kůže vašeho dítěte, když ho nutíte půjčit jeho hračku pro něj cizímu dítěti, kterému zatím vůbec nedůvěřuje.

Poznamenejte si své připomínky, nápady a postřehy, které vás  během doby čekání na webinář napadly, a vezměte si je na webinář s sebou. Katka Králová vám už vysvětlí podstatu těchto jevů a pomůže vám děti lépe pochopit. Nicméně vy na své otázky odpovídejte v klidu, bez rušivých elementů a nedělejte to jen proto, že vám to píšu, odpovídejte jen tehdy, pokud opravdu stojíte o vyřešení svých starostí nebo problémů a chcete pro to něco udělat.

Klub dovychovaných rodičů

Otázky

 1. Máte radost z půjčování svých věcí cizím lidem?
 2. Půjčujete rádi svoje věci (věci, na kterých vám záleží nebo jsou pro vás cenné)?
 3. Chtěli byste půjčit sousedovi svoje nové auto, telefon, notebook, nový kabát, boty aj., kdyby vás o to někdy požádal?
 4. Když něco půjčujete, děláte to opravdu bez pocitu „co když mi to rozbije“, ale naopak s pocitem „jé, jsem tak ráda, že ti to můžu půjčit, i když jsme na to tak dlouho šetřili“?

Postřehy z těch nejsledovanějších webinářů Nevýchovy?

Zkraťte si čekání na webinář a podívejte se na postřehy z těch nejsledovanějších webinářů Nevýchovy. Každý článek obsahuje vždy to nejdůležitější, ale samotné zhlédnutí vám opravdu nenahradí. Doporučuji se na webinář podívat, klidně i dvakrát, protože stejně jako my, i Nevýchova jde stále kupředu a každý díl vylepšuje a obohacuje.

Navíc na webináři máte možnost prožít si situaci očima dětí v prožitkovém cvičení, které je součástí webináře. Zkrátka v článcích sice najdete podstatu daného tématu, ale Katka ve videu, vše vysvětluje ještě víc do hloubky a uvádí konkrétní příklady a “návody”.

webinář nevýchovy květen 2017

Přidat komentář

Komentářů: 5

  • Tery, termín dalšího vysílání budeme znát během tohoto týdne, pokud jste se přihlásila k odběru novinek, budete informována včas 🙂
   Krásný den K.

 • už se moc těším na webinář s Katkou každé její vysílání mě nabíjí energií na měsíc 😀 jen škoa že vysilanai enni přístupné i druhý den. 🙁 zdravím vás Kája

 • s tim jedinym asi problem nemame, dcera zase naopak pujci vse ale asi to bude vekem jsou je ji teprve 1 rok a dva mesice. Ja bych potrebovala poradit jak naucit malou na nocnik 😀