Vzteklý workshop – Vzteká se, křičí a nejde s ním hnout?

Vzteklý workshop - Vzteká se, křičí a nejde s ním hnout?
Kristina F
Autorem Kristina F

Vzteklé dítě v supermarketu, na ulici, ve školce, zkrátka kdekoliv vnímají rodiče jako obrovský problém, který většinou neumějí okamžitě vyřešit. Nevýchova rodičům již několik let pomáhá tyto a mnohé další situace zvládat jinak. Nyní Nevýchova spouští vzteklý workshop na téma: “Co dělat, když dítě každou chvíli zrudne vzteky a nejde s ním hnout”.

Situace, kterým se chce vyhnout každá máma!

 • Dítě: „Mami, já to chci.“
 • Máma: „Adame, dneska ne! Už jsem ti to říkala tisíckrát.“
 • Dítě: snaží se cokoliv navrhnout nebo vysvětlit, ale máma jej okamžitě přeruší…
 • Máma: „Ne, ne, ne, ani se nepokoušej nic říct, už jsme to probírali a já ti jasně řekla, že dneska prostě ne a hotovo.“
 • Dítě: začne natahovat, začnou mu po tvář téct slzy, promění se to v pláč, poté v řev, přidá se křik a někdy i „plácanec“ o zem…
 • Máma: usoudí, že se nic přeci neděje, a říká: „Uklidni se, okamžitě se uklidni a přestaň brečet, vždyť se ti nic neděje!“
 • Dítě: Křičí, pláče, vzteká se. Strhává na sebe veškerou pozornost lidí a máma by se nejraději na místě propadla.
 • Máma: Dítě nemůže nijak uklidnit, nic nepomáhá, nic nefunguje! Zoufale své dítě popadne a hledá místo, kde budou o samotě a situaci budou moci vyřešit. Většinou k řešení už ale nedochází, jelikož dítě z plna hrdla řve jako o život, až do vyčerpání svých sil.

Tohle je situace, kterou nechce nikdo zažít, ale většinou se jí stejně nevyhneme, buď jako hlavní aktéři a nebo jako pozorovatelé se spoustou předsudků. O dětském vztekání a vzdorování jsem psala již v několika článcích. Vím, že je to téma, které rodiče trápí nejvíce, a proto bych vás ráda pozvala na rodiči oblíbený vzteklý workshop, který se koná už 27. červa od 8:00 hodin do 23:59 hodin

Co Nevýchova je a jakou s ní mám zkušenost, se dozvíte v článku: Moje zkušenost s kurzem Nevýchova.cz

webinář nevýchovy květen 2017

Vzteklý workshop – Co dělat, když se dítě vzteká a nejde s ním hnout?

Nevýchovné workshopy jsou každý měsíc a jsou zcela zdarma. Každý díl je obvykle zaměřený na nějaké téma, které řeší většina rodičů, a nabízí jiné řešení, než doposud znáte. Nyní se už ale odeberme k tomu, s čím vám tento webinář může pomoci.

V každém workshopu se Katka zaměří na nejčastější důvody daných problémů a situací. Ukáže vám problematické situace z různých pohledů, nejen třeba z toho dospělého, ale i z pohledu dítěte. Na základě těchto poznatků pak  nabídne funkční řešení. Tento přístup já osobně hodnotím jako nejúčinnější, a hlavně v něm nechybí to nejdůležitější – zapojení dítěte.

Klub dovychovaných rodičů

Co Vám vzteklý workshop může dát?

Objevte tři skutečné důvody náhlých záchvatů vzteku u dětí.

 • Objevíte jednoduchou věc, která vám pomůže vztekání vyřešit, aniž byste museli dítě plácnout nebo na něj křičet.
 • Dozvíte se pravdu o dětských scénách. Nemusíte čekat, až z toho vyroste, a se vztekem si můžete poradit už teď.
 • Najdete způsob, jak můžete oba vyjít z rozjeté scény vítězně, i když už ječí, kope kolem sebe a bouchá do věcí. Příště ji zvládnete v klidu.
 • Zjistíte, o co dětem ve skutečnosti jde. Pochopíte, proč vyvádí vždycky, když není po jejich.

V případě, že vás téma zaujalo a nechcete si nechat vzteklý workshop ujít, pak jen stačí se přihlásit pomocí tlačítek v tomto článku.

webinář nevýchovy květen 2017

Chci vědět víc ještě před vysíláním?

Jelikož jsem už zmínila, že o vzteklém chování u dětí jsem psala v několika článcích, níže přidávám odkazy na některé z nich, abyste už nyní mohli pochopit, že to děti prostě mají jinak než dospělí.

Přidat komentář