Video Nevýchovy: Na tohle děti slyší!

Video Nevýchova.cz: Na tohle děti slyší!
Autorem Kristina F

Pro všechny, kteří nás sledují a pravidelně čtou, mám hned na začátku vzkaz. Nemusíte tento článek číst až do konce, zde je Váš odkaz na video Katky Králové z živého vysílání. Pokud jste vysílání ještě neviděli, určitě si s Katkou udělejte prožitkové cvičení, které vám ve videu ukáže. Toto video je část záznamu z vysílání na téma „Co dělat, když miminko pláče a vy už nevíte, co s ním“.

A teď pro vás, kteří nás vidíte a čtete úplně poprvé. Katka Králová z Nevýchovy pořádá každý měsíc online webináře na různá témata, která rodiče trápí. Vysílání je vždy přístupné ke zhlédnutí v daný den do půlnoci. Nevýchova se tentokrát rozhodla důležitou část z minulého vysílání zveřejnit a my vám doporučujeme video zhlédnout a prožitkové cvičení si s Katkou rozhodně udělat.

Proč? Protože Katka se sice v minulém živém vysílání zaměřila na neutišitelný pláč miminek, ale zmíněné tři zásady jsou moc důležité pro dobrou komunikaci s dítětem a neplatí to pouze na miminka. Tyto zásady můžete použít s jakkoliv starým dítětem, protože ta klíčová věc v rodičovství je právě ve změně vašeho nastavení. Níže můžete vidět první důležitou věc, kterou můžete ovlivnit spoustu dalších věcí. Více už vám neprozradím, pro přesun na video klikněte na tlačítko níže.

Video nevychovy zdarma

Klub dovychovaných rodičů

1. Změna nastavení rodiče

Zbavte se předsudků, zkrátka nemějte žádné předsudky vůči ostatním. Katka uvedla krásný příklad: „Pokud si o někom myslím, že je blbec, bude pro mě blbcem napořád.“  Proto se zbavte všech předsudků a nezkoumejte, co zabírá na dítě vaší kamarádky, ale snažte se své dítě pochopit a naučit se mu porozumět.

  • Začněte sledovat své dítě, zaktivujete tak své instinkty

Řekněte svým dětem, co cítíte a jak to potřebujete udělat. Požádejte o pomoc a sdílejte potřeby dítěte.  Začněte místo dlouhého a bezvýznamného vyhledávání na internetu vnímat pocity a signály, které vám dítě dává.

Zajímá vás, co se probíralo v předchozích webinářích? Podívejte se do sekce “Webináře”

Přidat komentář