Nevýchovný webinář – 3 Situace, ve kterých zabíjíme důvěru svých dětí

Nevýchovný webinář - 3 Situace, ve kterých zabíjíme důvěru svých dětí
Kristina F
Autorem Kristina F

Premiéra nevýchovného webináře na nové téma: 3 situace, ve kterých každý den zabíjíme důvěru svých dětí. Tento webinář by vám mohl pomoci uvidět, kdy skrytě nebo nevědomky u svých dětí ztrácíte důvěru. Mnozí z nás si nejednou řekli, že nebudou jako jejich rodiče, ale nevědomě dělají totéž.

Webinář vám pomůže odhalit důvody, proč vám to doma nefunguje. Možná na svém dítěti v poslední době vnímáte změny, možná vám to připadá jako vývoj, ale někdy tohle zlobení, může být upozornění, že je něco špatně. Je důležité odhalit příčinu a hledat společně vhodné a fungující řešení.

Moje děti tomu říkají „řvaní“, když zvýším hlas. Já tomu říkám „ohnivá motivační řeč pro vybrané posluchače“ Nevýchova

Přijďte si proto v úterý 28. Listopadu 2017 na nevýchovný webinář, který vám pomůže objasnit pár důležitých věcí a pomůže vás navést na novou cestu. Webinář bude běžet zase od 8:00 hodin do 23:59 hodin téhož dne a je zdarma.

webinář nevýchovy říjen 2017

Klub dovychovaných rodičů

Shrnutí – Co se na webináři dozvíte?

  • 3 momenty, ve kterých jako přes kopírák opakujete výchovu svých rodičů. I když jste si na začátku řekli: Nebudu jako máma
  • Proč vám děti přestávají věřit, takže se nakonec svěřují radši kamarádce než vám. Anebo babičce (té, co vás jako děti srovnala na jednu hromadu)
  • Jak vám tahle tichá nedůvěra dokáže doma zatnout – dítě najednou zlobí, odsekává a v pubertě ho slyšíte do mobilu říkat: Máma je hrozná

webinář nevýchovy říjen 2017

Zkraťte si čekání na webinář čtením

Jelikož cesta ke změně zajetého stylu života vyžaduje trpělivost, odhodlání, sebekázeň, nastavení hranice, komunikaci, je třeba vzít v úvahu, to že změny se doma nemohou objevit okamžitě. Tam, kde je přirozeně, nastavená otevřená komunikace, tam se může efekt, objevit brzy. Není tomu tak, ale vždy.

Pokud, jste ale dosud byli, autoritativní rodiče, liberální rodiče nebo zkrátka, když měníte svůj přístup, musíte vytrvat, protože děti vám to potřebují nejdříve uvěřit a sžít se s novým nastavením. Níže naleznete pár článků, které doporučuji si přečíst, jelikož změna musí začít vždy u rodiče nejdříve.

Přidat komentář