Kurz výchova nevýchovou: zisk nebo vyhozené peníze?

Kurz výchova nevýchovou zisk nebo vyhozené peníze
Autorem Kristina F

Jak jste si už určitě všimli, na našem webu se už v několika článcích objevila zmínka o kurzu Nevýchovy, který vede lektorka Katka Králová. Ti, kteří se o tohle téma zajímají, už určitě navštívili webové stránky tohoto projektu. Někteří se už dokonce rozhodli a kurz absolvovali. Jiní zas třeba těmto metodám moc nevěří nebo je odradila vysoká cena. Ano, i mně se čtyřmístná suma za kurz nelíbí, ale napadlo vás někdy, co vlastně díky Katce Králové a celému týmu Nevýchovy můžete získat? Osobně tomuto projektu fandím a proto bych vám dnes chtěla napsat vše, co se s kurzem Výchova nevýchovou můžete naučit.

Proč Kurz Nevýchovy?

 • Kurz je vytvořen proto, aby vám pomohl vidět to, co momentálně nevidíte.
 • Kurz Nevýchovy vám dá pocítit to, jak se vaše dítě v některých situacích cítí.
 • Kurz není návod na děti, ale je to prostředí, ve kterém můžete objevit skryté tajemství spokojených rodičů.

Ano, možná už to zní jako reklamní fráze, která má nalákat co nejvíce lidí, aby druhá strana vydělala, bohudík to takhle naštěstí není. Nevýchova je výchovný program, který úspěšně pomáhá rodinám uvidět věci, které jim doteď nepřišly zvláštní ani nijak výjimečné.

Kurz Výchova nevýchovou – obsah

 • Hlavní kurz pro děti 4-18 letHlavní kurz pro děti 4-18 let – 5 týdnů, 5 témat
 1. Jak se s dítětem domluvit, i když to zkoušíte a dohody vám nefungují.
 2. Jak se chovat, když dítě lže a jak tomu můžete předejít.
 3. Jak nastavit hranice tak, aby je děti chtěly dodržovat.
 4. Jak zařídit sourozencům hezký vztah a zabránit tak sourozeneckým rozepřím.
 5. Jak být úžasný rodič a nepřemýšlet stále nad tím, kde zase co vaše dítě vyvede.
 • Speciální edice pro děti 0-3 letSpeciální edice pro děti 0-3 let – 5 týdnů, 5 témat
 1. Jak se domluvit i s těmi nejmenšími dětmi.
 2. Jak už teď můžete začít dítě učit, co se dělá a co se nedělá.
 3. Zjistíte, kdy začít nastavovat hranice a jak to udělat, aby je dítě chtělo dodržovat.
 4. Jak zařídit, aby sourozenci nesoupeřili a měli už od mala báječný vztah.
 5. Jak být úžasný rodič pro své dítě.

Nevýchova základní kurz nabízí spolu s edicí pro děti od nuly do tří let za cenu hlavního kurzu. V každém týdnu kurzu naleznete dvě hlavní videa a jedno zážitkové audio.  Zážitkové audio vám pomůže vaše dítě lépe pochopit.

Principy nevýchovy

V kurzu výchova nevýchovou, jak už jsem psala, nejde o to, abyste našli nějaký manuál. Jde o to, abyste pochopili, proč se vám to takhle děje a naučili se, jak to lze dělat jinak a lépe.

V několika článcích jsem se dočetla, že kurz nevýchovy je jen o používání zdravého selského rozumu. Pokud ano, tak proč je na světě tolik rodičů, které trápí běžné situace s dětmi, jako například spánek, neutišitelný pláč, učení na nočník, lhaní, krádeže, šikana aj.?

Ke každému týdnu je pro vás připravený úkol. Není podmínkou úkoly plnit v nějakém termínu, ale rozhodně doporučujeme si úkoly opravdu udělat.

Pokud se rozhodnete vstoupit do kurzu a chcete opravdu, aby u vás doma proběhla změna k lepšímu, věnujte pozornost tomu, co Katka říká.

Bonusy kurzu

V kurzu vás také čekají bonusy v podobě nápomocných videí, které vám pomohou z kurzu vytěžit maximum.

S kurzem také získáváte přístup do členské skupiny na facebooku, ve které najdete příspěvky rodičů z kurzu. Tato skupina je báječná v tom, že rodiče si navzájem mohou poradit a získat tak informace a zkušenosti ostatních.

Do této skupiny má přístup pouze člen kurzu výchova nevýchovou, a to až po dvou týdnech, což znamená po skončení garance vrácení peněz.

Naleznete zde spousty motivujících příběhů se šťastnými konci. O tomto vám ale psát nebudu, to musíte číst a vidět sami. Proto neváhejte a kurz třeba jen vyzkoušejte.

Jak kurz výchova nevýchovou funguje?

Sledování online kurzu je velmi pohodlné, nemusíte nikam dojíždět, dodržovat přesnou hodinu a datum, ale můžete jím projít, jak vy sami potřebujete. Takže se můžete pohodlně usadit, nachystat si nějakou „mňamku“ a ponořit se do citů vlastních dětí.

Potřebujete-li na to dva měsíce, procházejte si videa dva měsíce, přístup do kurzu máte garantovaný dle smlouvy na 24 měsíců. Možná kurz projdete za pět týdnů a už nebudete mít potřebu se do něj vracet, což je ideální varianta, ale přece jen může přijít den, kdy budete slova Katky Králové potřebovat slyšet pro jistotu znova.

Pochybnosti okolo kurzu?

Bojíte se vyhozených peněz?

 • Nevýchova zaručuje 14-denní garanci vrácení peněz, bez udání důvodu. Pokud vám nedává smysl nic z toho, co Katka v prvních dvou týdnech říká, kurz jednoduše vraťte. Nemáte co ztratit, ba naopak můžete jen získat.

Je to spousta peněz!

 • Co je spousta peněz oproti spokojené a šťastné rodině? Tohle je pouze otázka volby priorit člověka, takže nová televize, mobilní telefon nebo konečné řešení napjatých situací se svými dětmi a nejen s nimi?

Tip: Na kurz si začněte spořit do kasičky, odkládejte si týdně nebo měsíčně menší částky. Můžete také využít nákup na 2 nebo 5 splátek, i to nevýchova umožňuje. Pokud kurz zakoupíte na 5 splátek, každá splátka činí 998 Kč.

Online kurz mi nemůže dát tolik, jako osobní kontakt s lektorem!

 • S tímhle rozhodně nesouhlasím. Naopak si myslím, že online kurz vám může dát daleko více, než osobní kontakt s lektorem. Někteří lidé jsou totiž při osobním kontaktu stydliví a nedokážou o svých problémech mluvit. Díky online kurzu se ale můžete opravdu uvolnit a svěřit si i to, co nechcete, aby nikdo jiný slyšel.

Pochybnosti okolo kurzu má téměř každý, kdo ho nevyzkoušel. Nikdy si ale nemůžete utvořit názor na něco, co jste nevyzkoušeli, jelikož to, co Katka říká v obsahu zdarma, je jen „ochutnávka“  toho, co se opravdu probírá a dělá v kurzu.

Nikdo vám nemůže nikdy říct, co se vy naučíte v kurzu výchova nevýchovou, jelikož kurz je vytvořen tak, aby na samotné řešení problémů přišel účastník sám.

Katka je vám samozřejmě po celou dobu nablízku, a pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady nebo nebudete něčemu z kurzu či obsahu rozumět, můžete se obrátit na jejich e-mailovou podporu podpora@nevychova.cz, každý dotaz vám bude zodpovězen.

Zkuste se teď zamyslet nad tím, jestli je nevýchova opravdu jen výdělek na dětech, anebo může být jejím výsledkem užitek pro rodiče i děti. Co vám brání v tom kurz jen vyzkoušet? Je snad něco, co vám na nevýchovných přístupech vadí?

POZOR:  Chtěla bych jen upozornit na to, že v nevýchově nikdo nikdy neřekl, že máme nechat dítě dělat si, co chce, a koukat na ně, jak roste. V nevýchově vám vysvětlí, proč to takhle vnímáme a čím je to obvykle způsobeno. Nikdo z kurzu výchova nevýchovou nemůže mít větší užitek, než účastník sám.

Závěr

Asi bych vás měla nějak na motivovat k zakoupení kurzu, ale já to tentokrát neudělám. Proč? Jednoduše proto, že pokud do kurzu chcete vstoupit, uděláte to i bez tohoto článku.

Zkuste se pro začátek v tom neskutečně rychlém světě zastavit a začít o trochu více vnímat své děti, přestaňte mluvit o dětech před nimi, sledujte je, jaké jsou a jak se chovají. Jsou vám podobné nebo vám podle vás dělají všechno naschvál?

Přidat komentář

Komentářů: 2

 • Už v minulosti jsem občas zkoukla některý z webinářů zdarma, ale letos v únoru, kdy už mi bylo jasné, že jde do tuhého (dceři byly v tu dobu 3 roky, synovi 10 měsíců), jsem zaplatila kurz. Byla to nejlepší investice mého života 🙂 Stále ještě to u nás není dokonalé a asi nikdy nebude, ale jsem ušetřená mnoha denních scén, které zažívají mé ryze “výchovné” kamarádky, nekoná se u nás vydupávání si hraček nebo pamlsků v obchodech, hysterické scény při odchodech z hřišť, boje s čištěním zubů nebo odchodem do postýlky a díky Bohu už nejsem ta matka co na hřišti nutí děti do půjčování hraček větami typu “nebuď lakomá”. Nevýchova funguje už i na syna (už od jeho cca 10 měsíců) a jako úžasný bonus její principy lze uplatnit i při komunikaci s manželem a kolegy.

  • Šárko to je super a moc přeji ať se takto daří dále. je fakt že kurz není návod, jak si většina myslí, ale v kurzu se člověku dostane pochopení a podpory.

   Děkuji za váš komentář a přeji vám další kouzelné dny s Vašimi dětmi 🙂