Online webinář – Jak udělat dětem krásné Vánoce a přitom udržet mámu na živu?

Online webinář – Jak udělat dětem krásné Vánoce a přitom udržet mámu na živu?
Kristina F
Autorem Kristina F

Už za pár dní tady bude Štědrý večer. A proto Nevýchova vysílá úspěšnou reprízu webináře na téma “Jak dětem připravit ty nejhezčí Vánoce a najít pod stromečkem mámu živou”, ve kterém vám poradí, jak si tento kouzelný čas Vánoc ještě více zpříjemnit. Vysílání se bude konat ve čtvrtek 15. 12. 2015 od 8:00 hodin až do půlnoci.

Jak to máte na Vánoce vy? Šílíte z rychle utíkajícího času, nebo si to užíváte stejně, jako když jste byli malí? Běháte zpocení po nákupních centrech a sháníte pro své děti jejich vytoužené dárky, ale bojíte se, že vděku se stejně nedočkáte? Probíhá u vás vánoční úklid, ale stále nebere konce? Trápí vás, že absolutně nic nestíháte a je vám z toho na nic?

Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, nenechte si tento webinář ujít. Pomůže vám uvidět pravou důležitost Vánoc. Více už vám prozradí Katka příští čtvrtek.

Co bude vysílání obsahovat?

  • Najdete způsob, jak si ulevit od předvánoční honičky – a navíc tím děti naučit být za sebe zodpovědné
  • Přijdete na to, jaké skryté poselství pro život dětem o Vánocích nechtěně předáváte
  • Stihnete jim pod stromeček přibalit neviditelný dárek snů, kterým je nemůžete rozmazlit
  • Připravíte jim letos ty nejhezčí Vánoce a stačíte si to s nimi konečně i pořádně užít

živé vysílání nevýchovy

TIP: Zajímá vás, co se probíralo v minulých dílech? V sekci “výchova” najdete podkategorii “webináře”  a v ní naleznete témata a výtahy z webinářů Nevýchovy od května roku 2015.

Darujte Nevýchovu k Vánocům

Dává vám to všechno smysl? Souzníte s radami a pohledem Katky Králové a máte v blízkosti člověka, o kterém víte, že by mu kurz mohl pomoci? Pak mu darujte kurz Nevýchovy a pomozte tak jeho rodině vyřešit trable a starosti. Ale nechci vás přemlouvat nebo vám něco nutit. O Nevýchově a lidech kolem ní si musí udělat obrázek každý sám, není možné napsat, že kurz Nevýchovy je pro vás přesně to pravé.

Nevýchova k Vánocům

Klub dovychovaných rodičů

V případě, že jste člověk, který trpí nutkavou touhou odmítat vše, co nezná, nikdy vám žádný kurz, kniha ani jiný „návod“ na šťastný život nepomůže. Kurz Nevýchovy je vytvořen tak, že na něj nejde udělat univerzální recenze a napsat –  ověřeno, funguje. Kurz nabízí inspiraci a návrhy k řešení, ale ta nejdůležitější změna musí začít především u vás a na základě vaší konkrétní situace.

Takže pokud hledáte někoho, kdo vám poradí, jak na dítě, když…, pak si můžete ušetřit čas i peníze a kurz ani nezkoušejte. V případě, že jste ještě nedošli do bodu uvědomění si potřeby vcítění se do dítěte, pak vám změny, které Katka nabízí, půjdou velmi těžko a budete se postupně řadit k těm, co budou psát, že kurz nefunguje. Nechci být zlá, ani se někoho dotknout, ale změny ve výchově a v rodině zároveň může většinou ovlivnit jedině dospělý.

Všichni hledáme způsob, jak dítě vychovat tak, aby z něj vyrostl spořádány a slušně vychovaný člověk. Přejeme si, aby byl úspěšný, aby získal práci, po které touží, aby se mu dařilo v tom, co ho baví. A takových “aby”, máme určitě každý doma v šuplíku dost dalších. Hrozně často se stává, že vůbec nevnímáme, neslyšíme, co nám děti říkají. Děláme, že ano, a přitom například čteme reklamu, co je před námi. Stává se vám to? Proč se tedy pak divíme, že nám to dítě udělá také?

Psát o tom, co kurz je, k čemu slouží a jak ho využívat, je už asi zbytečné, protože v případě, že ho potřebujete, narazíte na něj. Vpadne vám do života, a pak už bude jen na vás, jaký si o něm uděláte obrázek. Já už o kurzu, o mých postřezích z webinářů a mých zkušenostech s Nevýchovou psala v několika článcích. Na ty nejlepší přidávám odkaz níže.

V případě, že o kurzu už víte a stále čekáte na ten správný okamžik, kdy se rozhodnete pro koupi, neotálejte. Kurz se sice nemůže vyprodat, takže času máte dostatek, ale čekáním nepřijdete nikdy na nic.

Přidat komentář